SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESË - ZYRE në Qendër të Sheshi Zahir Pajaziti
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '18
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
186974
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet BANESA - ZYRE me Qira në Qendër Sheshi Zahir Pajaziti përballë Hotelit Grand, tek objekti ku janë Bankat BPB dhe TEB. Kati i 5-të. Sipërfaqja 70m² Neto.

Renditja:

- 3 Njësi (2 zyre dhe salla e takimeve)

- Koridor

- Banjo

- Ballkon

E renovuar tërësisht me parket, dritare, dyer, banjo, mure, ballkon të gjitha të një cilësie të larte. Objekti është i renovuar nga komuna, posedon lift me kartelë, hyrja kryesore me interfon, mirëmbajtje.

- Çmimi me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »