SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në lagjën Lakrishte
Çmimi :
€107,800.00
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
98 m²
ID e produktit :
186977
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në lagjën Lakrishte, në kompleksin banesor (NARTEL). Banesa është në katine e V-të, që ka sipërfaqe prej 98m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, dy ballkona, dy lifta,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e pa mobiluar por mundet edhe te mobilohet dhe si e tillë të shitet. Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni ne këta Nr. tel ose na vizitoni në web faqën tonë.....


045 / 774 - 477
038 / 500 - 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »