SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bleje Banesën tënde vetëm me 1500 euro paradhënie
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Prill '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
106 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
186980
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bleje Banesën tënde vetëm me 1500 euro paradhënie

📢 Model Slovenia Invest, tani filloi me shitjen e banesave dhe lokaleve afariste në lagjen më atraktive të kryeqytetit në Veternik, në kompleksin Lubjana.

TANI PRISHTINA NË PËLLËMB TË DORËS, ME PAMJE PANORAMIKE TË KRYEQYTETIT

Të gjitha banesat dhe lokalet të ndërtuara me planin e ri urbanistik të qytetit, me leje ndërtimi, me infrastrukturë të kompletuar, me çmime të volitshme, me kushte të mira të pagesës.

PLANIFIKIMET NË PROJEKTET TONA:
Planet e banesave me sipërfaqe:
59.06 m²; 60.48 m²; 80.36 m²; 87.16 m²; 106.64 m²; 108.04 m²; 119.93 m²; PENTHAUS
✔️ Distancë e madhe në mes objekteve
✔️ Hapësirë gjelbruese mbi 60%
✔️ Furnizim të rregullt me energji elektrike 24 orë
✔️ Ngrohje dhe ujë të pijes 24 orë
✔️ Sigurimi i hyrjeve dhe objekteve me parking 24 orë
✔️ Vëzhgimi me kamera dhe alarme për mbrojtje
✔️ Parking nëntokësor për çdo familje
✔️ Kënd të lojrave për fëmijë
✔️ Park dhe ndriqim tërë kohën

Kontakt:
Tel: +386 49 654 131 (+Viber)
Informata rreth publikuesit
SHPK MODEL SLOVENIA INVEST
Fushë Kosovë
049/ 654 - 131
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »