SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qera
Çmimi :
€135.00
Kategoria :
Postuar :
7 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
186981
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia eshte ne gjendje te mire, ka nje dhome, nje kuzhine, banjo, teras dhe oborr.
Informata rreth publikuesit
dardan
Prishtinë
049251314
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »