SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 250Ari trull në Shqipëri në zonën turistike në Gjirin e Lalzit..
Çmimi :
€875,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:45
Madhësia :
25000 m²
ID e produktit :
186985
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 250Ari trull në Shqipëri në zonën turistike në Gjirin e Lalzit..

Trualli ka qasje ne rrugë të re dhe të asfaltuar, Distanca nga Tirana është 25km .
Sa i përket anës ligjore , toka ka vetëm një pronar, i cili edhe posedon dokumentacionin e rregullt.
Sa i përket anës biznesore, në tokën në fjalë mund të ndërtohet edhe kompleks turistik me rreth tridhjet shtëpi turistike .

çmimi per ari :3500Euro

çmimi: 875.000Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »