SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje B504
Çmimi :
€96,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:49
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
81 m²
ID e produktit :
186997
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Bregun e diellit ne rrugen Rrahim Beqiri ne katin e VI ndertim i Standardit. Banesa ka siperfaqe prej 81m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, banjo, ballkon, depo dhe garazhe. Banesa shitet e mobiluar me cmim prej 96.000euro.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »