SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 180m2 me qira.
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:44
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
180 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
187000
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kati i shtëpisë gjendet afër Hamburger Aba, në rrugën Xheladin Kurbali përballë Shtëpisë së Shëndetit.
Kati i shtëpisë ndodhet në katin e 2-të dhe është tërësisht i mobiluar.
Shtëpia ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 3 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Terasë

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
045/189-189; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).
Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »