SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira ne lagjen QENDRESA
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
350 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
187006
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia me qira ne lagjen "QENDRESA"
Shtepia ka siperfaqe prej 350m2 dhe eshte teresisht e re.
Ka tre kate banimi , bodrum dhe parking.

Cmimi i qirase eshte 1200euro i negociueshem

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne : 044 755 859|045 40 12 12 | 038 22 66 78
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »