SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa URGJENT
Çmimi :
€30,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Mars
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
59 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
187007
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte e ndertuar nga MAB Projekt me orientim lindje perendim ne katin e 5. Banesa eshte 59m2 dhe ka kuzhine, sallon, dhome te fjetjes, banjo dhe ballkon.
Kuzhina posedon elemtente e teknologjise se fundit te gorenjes duke perfshire: makine te eneve, furre, pllake, frigorifer dhe friz.
Banjo ka te gjitha elementet duke perfshire makine larese tharese beko.
Te gjitha elementet kane garancion.
Banesa shitet e mobiluar ose e pa mobiluar.
Informata rreth publikuesit
Arta
Fushë Kosovë
0038345664251
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »