SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Villa 4 katëshe ne Durres ne Plazhin e madh perballe Pista Kosova
Çmimi :
€466,200.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik
ID e produktit :
187009
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vile 4 kat + 1 kat papafingo ne plazhin e madh ne Durres perballe Pista Kosova ne zonen e Rrotes se Kuqe ne Plazhin e Durresit.
Vila ka nje siperfaqe pre 666 m2 dhe eshte e organizuar ne 5 kate, Dy katet e para jane te perbere nga 5 gasoniere secili kat me tualet privat -te mobiluara.
Kati i trete eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi, dhome ndjenje, dhome ngrenje dhe kuzhine gatimi dhe dy tualete.
Kati i katert perbehet nga 5 gasoniere me tualet privat.
E gjithe vila eshte e mobiluar dhe e pajisur me kondicioner, klime, TV,WiFi,panel diellor etj.

Çmimi : 700 €/m2
Çmimi ne total:466,200 €

Tel:045478477
Informata rreth publikuesit
Premium
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »