SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje B501
Çmimi :
€58,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:27
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
187014
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne F. Kosove ne katin e III. Banesa ka siperfaqe prej 85m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, wc dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 58.000euro.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »