SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per shitje banesa 56m2 tek B.Diellit/Xhambazet !DELTA
Çmimi :
€58,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:56
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
ID e produktit :
187017
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per shitje banesa 56m2 tek Xhambazet te ish Banesat e hinta, ndertim i vjeter. Kati i 3. Ka dhome dite , nje dhome gjumi, Banjo dhe Kuzhin me shpajz dhe ballkon te ndara nga dhoma e dites. Eshte e renovuar komplet.

049406434/049157113 /044556777
Na kontaktoni nga ora:10:00 deri 20:00
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne faqen tone ne facebook:Agjensioni Për Patundshmëri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38349406434
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »