SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per qira banesa 70m2 ne Breg Diellit 2 !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
187021
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per qira banesa 70m2 ne Breg Diellit 2.Banesa ka.3 dhoma,kuzhine,toalet shpajz dhe ballkon.kati IV.parking të mjaftueshëm.Rr Rifat Berisha 16.e mobiluar.
049406434/049157113 /044556777
Na kontaktoni nga ora:10:00 deri 20:00
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne faqen tone ne facebook:Agjensioni Për Patundshmëri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »