SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira ne Mati 1 (Chelsea Point) (2+1)
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:00
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
187026
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me Qira ne Lagjen Mati 1 (Chelsea Point).
Banesa posedon:
-2 dhoma gjumi
-Dhome dite
-Kuzhine
-Banjo,ballkon.
Banesa eshte e re dhe e mobiluar.

Çmimi: 250€/muaj.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Premium Patundshmëri
Prishtinë
045478477
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »