SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në Shitje në Mati 1 (Royal City) 69 m2
Çmimi :
€58,650.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
69 m²
ID e produktit :
187035
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 2 dhomëshe ne shitje ne lagjen Mati 1 (Royal City).
Rruga ''Muharrem Fejza''.
Banesa ka siperfaqe prej 69 m2 dhe ka kete renditje:
Qëndrim Ditor
Kuzhinë me tryezari
Dhomë Gjumi
Hapësirë Komunikuese
Banjo
Ballkon.
Kati VI.

Çmimi per m2: 850 €
Çmimi ne total : 58,650 €

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Premium
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »