SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te ish Sllovenia Sporti
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
187041
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira te parku i qytetit, te ish Sllovenia Sport. Banesa eshte ne katin e dyte, ka siperfaqe prej 56m2 dhe eshte teresisht e mobiluar dhe ka nxemje qendrore.

Renditja:

2 dhoma gjumi
sallon + kuzhine
banjo
ballkon

Oferta vlen vetem per familjare. Cmimi 270euro.

Agjensioni “HomeLink”

Per informata shtese na kontaktoni:

045550554
Viber: +38345550554
Email: agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »