SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 2-dhomshe 62m² Kati 1 ne lagjen e Spitalit
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
187045
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 2-dhomshe 61.74m² kati i 1-re ne lagjen e Spitalit, afer shkolles fillore Pavaresia ndertim i Vellezerve Asllani. Ofron kushte shume te mira jetese, hapesira te organizuara mire dhe pamje fantastike nga terasa, uje dhe rryme 24 ore, lifti modern, garazha dhe parkingje te mjaftueshme, gjelbrim dhe kendi i lojrave per femije. Me dokumentacion te rregullt. Banesa eshte e gatshme per banim, ka kete perberje:
- salloni me kuzhine e trapezari
- 1 dhome e fjetjes
- banjo
- shpajz
- koridori
- ballkon
Çmimi eshte 700 euro per m².

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »