SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera te parku i qytetit
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 00:14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
187046
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa ose gazonjerk me qera te parku i qytetit kati i pare
Ne rrugen Xhavit Mitrovica
banesa eshte e renovuar me te gjith elementet si banjo kuzhin dhe dhoma e ndejes dhe fjetjes jan me nje vend si dhe ka nxemje qendrore me rrym per sezon dimrore.
Lavatriqe
Frigorifer Samsung
Enlarse
Shporet Elektrik
Tv internet free per klientin
Kushtet jan depozit nje ne vler 200 euro
Per me shum info ne viber.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ibran
Viti
+38649111838
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »