SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per shitje banesa 61m2 ne Dardani !DELTA
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:15
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
ID e produktit :
187052
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 61m2 ne shitje ne "Dardani" ose me saktsisht ne kurriz, ne katin e tete te banimit
Banesa ka 61m2 neto ne dokumentaicon, ndersa bruto dikund 70m2
Ka kete renditje- sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon
Ndodhet ne nje pozite mjaft te favorshme ne qender te Prishtines ku ka afer gjithcka, me dokumentacion te rregullt dhe gjithcka e gatshme per perkthim
049157113 / 049406434 / 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38349406434
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »