SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi luksoze me qira ne lagjen "Qendresa"
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik
Madhësia :
320 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
187054
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi luksoze me qira ne lagjen "Qendresa", mbrapa "Bau Market"-it, me siperfaqe 320m2 dhe me kete renditje:

1.kati i pare: dhome te madhe dite, kuzhine, tryezari, nje dhome gjumi, nje depo dhe garazhe.

2.kati i dyte: nje dhome dite, nje dhome gjumi te madhe me banjo, nje dhome tjeter te gjumit, banjo te madhe, tri ballkone.

Ka oborr me siperfaqe prej 1000m2,me mbi 20 trupa peme te ndryshme ne te.

Nxemja qendrore ka dy variante te perdorimit: me gas apo me rryme.

Ka rezervuar te ujit me kapacitet 300 litra, bunar ne oborr per ujitje.

Cmimi eshte 1600 euro neto, plus shpenzimet.

Per me shume info:
| 044 755 859 | 045 40 12 12 | 045 40 12 12 | 038 22 66 78 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »