SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt me qira ne "Arberi/Dragodan" - Maxi Market
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:12
Madhësia :
800 m²
ID e produktit :
187055
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekt me qira ne "Arberi/Dragodan" - Maxi Market ,me siperfaqe 800m2, dhe parking te mjaftueshem.
Momentalisht shfrytezohet si supermarket, por eshte i pershtatshem edhe per veprimtari te tjera biznesore si: tekstil etj.

Per me shume info na kontaktoni:
044 309 315
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »