SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre 70m2 me qira në Qendër (sheshi Zahir Pajaziti).
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:21
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
187070
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyrja gjendet në Qendër te sheshi Zahir Pajaziti, afër Matisse.
Zyrja ndodhet në katin e 5-të dhe tërësisht e renovuar me parket, dyer, dritare, mure, banjo. Te gjitha te nje cilësie të lartë.
Zyrja posedon 3 Njesi Pune, 1 Banjo dhe 1 Ballkon.
Objekti është i renovuar nga komuna, posedon ashensor, interfon dhe mirëmbahet.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »