SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Emshir te Narteli mbi Maxi Market
Çmimi :
€53,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:30
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
187074
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Emshir te Narteli mbi Maxi Market

Shitet banesa ne lagjen "Emshir".
Banesa gjendet ne ndertesen e NArtelit perkatesisht ne ndertesen ku eshte Maxi MArket.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Banesa eshte e madhe 63m2 dhe ka kete renditje:
Salloni
Kuzhina
Dhome Gjumi
Banjo
Shpajz
Ballkon.
Banesa gjendet ne katin e VI (gjashte) dhe posedon lift i cili punon rregullisht.
Banesa gjendet ne nje pozite shume te mire, ndertesa eshte e kualitetit shume te larte.
Qmimi:53000

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+38344777790
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »