SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA NË SHITJE FUSHË KOSOVË
Çmimi :
€49,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
187077
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e cila gjendet në qytetin Fushë Kosovë,lagje:Dardania,kati:I tretë(III),sipërfaqja:90 m²
Banesa posedon:dy dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,banjo,depo e vogël,dhe një ballkon.Banesa posedon fletë poseduese dhe mundet të perkthehet menjëherë.
Çmimi:49.000€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »