SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera merapa Hotel Sirius
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
10 Mars
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
115 m²
ID e produktit :
187083
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera merapa Hotel Sirius ne rrugen Tring IsmailiBanesa ka dhomen e dites se bashku me kuzhin, dy dhoma gjumi, banjo nji WC ndamas, koridori dhe ballkoniEshte ndertim I ri te gjitha mobiljet dhe paisjet jone te reja

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mirvete
Prishtinë
044333898
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »