SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE LAGJEN E MUHAXHERVE
Çmimi :
€899.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
885 m²
ID e produktit :
187084
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen e muhagjerve "Kulla Muhaxherve"
Banesa eshe 88.5 m2 dhe ka kete renditje:
Sallon me kuzhinë
3 dhoma gjumi
Shpajz
Banjo
Ballkon

Çmimi: 899 euro për m2

Da Vinci Real Estate
045951358
049882380
#prishtina #mati1 #rrugab #banes
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »