SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 80m2 me qira ne Bregun e Diellit !DELTA
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
187087
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 80m2 me qira ne "Bregun e Diellit" afer xhamise, ndodhet ne katin e trete te banimit, me kete renditje- nje dhome gjumi, sallon me kuzhine, banjo, shpajz dhe ballkon
Ofrohet per familjare me qendrim afatgjate
049157113 / 049406434 / 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »