SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 61m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
ID e produktit :
187089
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 61m2 me qira ne "Qender" te qytetit tek rr. "Garibaldi" per pejton
Banesa eshte komplet e mobiluar, vjen si opsion te shfrytezohet edhe si zyre, ne cmim jane te perfshira uji,berllogu, mirembajtja si dhe interneti
Me kete renditje- dhome gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe ballkon, ne katin e katert te banimit, ne rast te shfrytezimit per afarizem reklamat vendosen ne fillim
049157113 / 049406434 / 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »