SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet me qera super kati i Shtëpis me qera
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:33
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
180 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
187093
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qera super kati i Shtëpis me qera i cili është i rregulluar me sistem Banesor në Qendër të Prishtinës më saktesisht afër Gjimnazit Sami Frashëri. Banesa ndodhet në katin e dytë të Banimit, është e rregulluar dhe e mobiluar në tërsi.
Çmimi 300€
Për info 049313715(viber)
Për ti shikur ofertat tona na vizitini në faqen tonë në facebook Agjensioni Qendra
Code 8171
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »