SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 90m2 me qira te Parku i Qytetit!DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:58
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
187095
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 90m2 me qira te "Parku i Qytetit" ne rr "Rrustem Statovci" afer permendores se Isa Kastratit
Banesa ndodhet ne katin e trete te banimit, komplet e mobiluar e gatshme per bnaim
Me kete renditje- dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo, terrase dhe shpajz
Banesa posedon edhe ngrohje qendrore me rryme si dhe klimen
049157113 / 049406434 / 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38349406434
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »