SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHETË BANESË 90m2 të Tregu i gjelbert Kati 3
Çmimi :
€59,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:22
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
187097
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP
SHETË BANESË 90m2 të Tregu i gjelbert Kati 3

Shesim Banesen që ndodhët te ishë tregu i gjelbërt me pamje nga rruga dhe Bistrica.

Shesim Banesen qe ndodhet ne katin e 3

Banesa eshtë ne ndertim e siper po thuajse ne perfundim per disa ditë perfundon tersi .

Banesa posedon liftë, nxemje Qendrore,Podrum,parking.

BANESA 90m2 KA KETË RENDITJE

2 Dhoma gjumi
1 Sallon me Kuzhinë
2 Banjo wc
1 Tarasë (ballkonë)
1 shpajzë
1 koridorë

Banesa eshtë me nje super kulitet e ndertuar siq mundë dhe te shifet Banesa ka nje pamje shum piktureske si nga qyteti po ashut dhe nga Bistrica po ashut dhe nga bjeshkët

Ndertesa ka afer shkollen, Qerdhet, Stadjumin,tregun e gjelbert,marketet e mdhaja ,furrat,Parkun ,dhe shum afer te gjitha gjerat qe na novojiten ne jeten e perditshme .

Andaj ju qe deshironi nje super banes me nje super Qmimë ja mundesija per ju

Banesa shitet per Qmimë 5,9000

------ A G E N C Y - H O M E - V I P --------
Të interesuarit mund të më kontaktojnë .
Ne +38649699964 viber tango WhatsApp .
Ne +37744699964 viber tango WhatsApp .
Ne Skype Agency home vip Kosovo
Ne facebook Home Vip-a
Ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »