SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 80m2 me qera ne Pejton !DELTA
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
187098
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia 80m2 me qera ne Pejton 2min larg Grand Hotelit,Shtepia eshte e sapo renovuar ka :
1 kuzhin
1 banjo
1 shpajz
1 dhome gjumi
1 sallon
dhe 1 dhome e vogel ne kulm e cila ka shkallet dhe der te posaqshme (nuk shihet ne forografi kam harru me fotografu )
Eshte e mobiluar me te gjitha paisjet funksionale.
Ambienti përedh shtepis eshte Ambient shume i qet dhe familjar

049157113 / 049406434 / 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38349406434
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »