SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHETË BANES 120m2 në ISTOGË PER VETEM e VETEM 55 mij Euro
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:22
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
187099
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP
SHETË BANES 120m2 në ISTOGË PER VETEM e VETEM 55 mij Euro

Shesim Banes ndërtim i ri në qytetin e Istogut
Banesa ndodhet per ballë Domit kulturës
Banesa Posedon 120m2 ndodhetë Katin e-4.
Banesa ka pamje nga Perendimi rruga krysore
Banesa Ka pamje dhe nga e jugu
Banesa posedon Liftë,Nxemje qendrore .

RENDITJA E BANESËS

2 Dhoma të Gjumit
2 Terasa te mdhaja
2 Koridora
2 Banjo wc
1 Kuzhin ndarë nga salloni
1 Sallon shumë te madhë

Banesa eshtë e re pa banuar askushë në të per as një herë
Banesa posedon dukumentacjon 1/1
Banesa posedon derë të blinduar nxemje qendrore liftë dhe pamje nga dy anët e qytetit
Banesa ndodhet afer Shkolles,Qerdhes, marketeve ,dyqaneve,ku me një fjal esht mu ne mes gjerave qe një Qytetari i novojiten ti ket aferë në jeten e perditshme .

Andaj ju qe deshironi ta keni nje super Bigg Banes te madhe ne Qender te istogut ja mundesija per ju me nje super Qmimë

SUPER OFERTË
QMIMI ESHTË VETEM 55,000 mij euro

------ A G E N C Y - H O M E - V I P --------
Të interesuarit mund të më kontaktojnë .
Ne +38649699964 viber tango WhatsApp .
Ne +37744699964 viber tango WhatsApp .
Ne Skype Agency home vip Kosovo
Ne facebook Home Vip-a
Ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit.
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »