SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA NË SHITJE - LAGJE SPITALIT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:44
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
187103
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në Prishtinë në lagjen e spitalit në rrugen Kostandin Kristoforidhi, në objektin e ndërtuar nga investitori Toning.

Pozita e objektit është në një zonë mjaft të mire duke përfshi afër shkolles Pavarsia dhe ka qasje në rrugen kryesore që lidhet me rrugen B që përfshin transportin publik. Objekti është ndërtuar me një cilësi të mire ndërtimi dhe ofron një hapsirë gjelbrimi duke përfshi edhe këndin e lodrave, si dhe parking të mjaftushëm për të gjithë banorët. Objekti është në fazë të punimëve dhe banesat do jen të gatshme për banim në Qershor 2018.

Banesa është në katin 6 me sipërfaqe 61m2 dhe ka këtë rënditje:

Qëndrimi ditor me kuzhine dhe tryezari / 1 dhomë gjumi / banjo / para-hyrja / ballkoni.

Çmimi: Me marrveshje !

Për më shumë informata kontakto :

=================================
Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY

Tel. +383 49 391 200 (viber)
Tel. +377 45 433 055
E-mail: urban.city@outlook.com
Mund të na gjeni edhe në Facebook
www.facebook.com/AgjensioniUrbanCity/ 
Lokacioni: Prishtinë / Aktash
Informata rreth publikuesit
Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY
Prishtinë
049391200
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »