SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA ULPIANE
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:34
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
187109
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESE ME QIRA ULPIANE

• Banese e mobilume
• Kati 3
• 56m2
• Sallon
• Kuzhine
• Një dhomë te gjumit
• Banjo
• 2 Ballkona

Lëshoj banese me qera ne lagjen ULPIANA (te parku i Ulpianës afër tregut), banesa është komplet e mobilume si dhe ka këtë renditje: Sallon, kuzhine, një dhome gjumi, dy ballkona, banjo.
Banesa është me pamje nga lindja e diellit, si dhe ka perëndimi i diellit.

Banesa lëshohet me qera për afat me te gjate.

Çmimi 250 euro ( ne çmim është i prefshim faturat e ujit dhe mbeturinave)

#Ofertat tona mund ti shikoni edhe ne facebook: Agjensioni MB

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 20:00

Mund te na kontaktoni
mob:#tel 045 688 151 #viber
e-mail: info.patundshmeria@gmail.com
Agjensioni per Patundshmeri
“MB company”
Informata rreth publikuesit
Agjensioni per Patundshmeri MB company
Prishtinë
+37745688151
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »