SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te Hotel Siriusi
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:49
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
187121
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa ne qender, respektivisht mbrapa Hotel Sirius. Banesa eshte ndertim i ri dhe posedon te gjitha paisjet e reja ne te.

Posedon:

Dhome e dite se bashku me kuzhine
dy dhoma gjumi
banjo dhe nji WC ndamas
koridori
ballkoni


Banesa ka 115 m2, qmimi 400euro ne muaj.

Agjensioni "Homelink"

Per informata na kontaktoni:

045550554
viber: +38345550554
email: agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »