SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qera kati i shtepise ne lagjen Vellezerit Fazliu( Kodra e Trimave )
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
187137
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera kati i shtepise ne lagjen Vellezerit Fazliu( Kodra e Trimave ) perballe Stacionit Policor nr.3

Kati Posedon:

Sallonin e perbashket me kuzhine
4 Dhoma fjetjeje
Nje depo(shpajz) per gjera
Banjo

Qarkullim i rregullt i Autobuseve te Trafikut Urban( 3shav )

Çmimi: 250€ i negociushem

Kati eshte i pa mobiluar dhe pa kuzhine mirepo sipas marreveshjes e montojme kuzhinen dhe e mobilojme Sallonin.

Vlen te ceket se kati eshte i ri i pa vendbanuar me pare

Nr.Kontaktues: 045/341-341
Viber, Whatsapp

Nr tjeter kontaktues: 049/145-346
E-mail: f.tora@yahoo.com
Informata rreth publikuesit
Florent
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »