SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
180 m²
ID e produktit :
187146
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia me 5 ari truall.Shtepia eshte 180 metra katror dy kate.Kati i pare sallon trapezari kuzhin dhome gjumi banjo.Kati i dyte 3 dhoma gjumi banjo dhe vendi per garderob.Shtepia eshte e izoluar dhe e ndertuar para 7 viteve.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albana
044158809
Bardhosh [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »