SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA NË SHITJE - MATI 1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:31
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
93 m²
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
187161
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në Prishtinë në lagjen Mati 1
Afër rruges B apo mrapa objektit të Royal Plaza

Objekti është në një zonë të mire për banim afër shkollave fillore
Iliria dhe Ismail Qemali, si dhe afër ambulantes dhe qasje të mire për transportin publik të qytetit.
Banesa është tërsisht e mobiluar dhe shitet komplet me mobile
vlen të theksohet se banesa po ashtu posedon edhe fletë poseduse ku mund të bëhet bartja direkt.
Gjithashtu banesa posedon edhe garazh private e cila po ashtu shitet.

Banesa është me sipërfaqe 93m2 në katin 3 dhe ka këtë rënditje:

Qëndrimi ditor me kuzhine dhe tryezari / 2 dhoma gjumi / banjo / koridori / ballkoni.

Çmimi: Me marrveshje !

Për më shumë informata kontakto :

======================================
Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY

Tel. +383 49 391 200 (viber)
Tel. +377 45 433 055
E-mail: urban.city@outlook.com
Mund të na gjeni edhe në Facebook
www.facebook.com/AgjensioniUrbanCity/ 
Lokacioni: Prishtinë / Aktash
Informata rreth publikuesit
Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY
Prishtinë
049391200
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »