SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA NË SHITJE - FUSHË KOSOVË
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:40
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
93 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
187163
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në Fushë Kosovë në lokacionin rr.Hajrullah Zymi 700m larg shkolles Mihail Grameno.
Objekti është ndërtuar nga kompania MAB dhe është në fazë të punimëve, banesat bëhen te gatshme për banim në Tetor 2018.

Objekti ofron kushte të mira për banim, duke marrë parasysh që objektet janë në pozitë mjaft të mire ku secila banesë ka ndriçim natyral dhe orientim nga lindja në përendim, ku çdo banesë shijon rrezet e diellit. Gjitahshtu objekti ofron hapsir gjebëruese dhe parking të mjaftushëm.
Objekti është gjithsejë 9 katë banimi dhe posedon 2 ashensor.

Banesa është në katin 8 me sipërfaqe 82.81m2 dhe ka këtë renditje :

Qëndrimi ditor me kuzhinë dhe tryezari / 2 dhoma gjumi / banjo / depo / para-hyrja / ballkoni.

Orientimi i banesës : Lindje/Jug

Çmimi: Me marrveshje !!

Për më shumë informata kontakto:

=================================
Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY

Tel. +383 49 391 200 (viber)
Tel. +377 45 433 055
E-mail: urban.city@outlook.com
Mund të na gjeni edhe në Facebook
www.facebook.com/AgjensioniUrbanCity/ 
Lokacioni: Prishtinë / Aktash
Informata rreth publikuesit
Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY
Prishtinë
049391200
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »