SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokali ne shitje.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Mars '18
Madhësia :
103 m²
ID e produktit :
187165
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali 103 m2.Lokali gjendet ne rrugen Marin Barleti apo afer studio Lirika.Lokali eshte ne shfrytzim si dhe ka dokumentacion te rregullt.Numrat kontaktues: 044-152-362 +41794367319
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »