SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
350 m²
Viti i ndërtimit :
2014
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
187184
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia moderne ne Prishtine, me hapesire te shfrytezueshme ne cdo cep te saj. Shtepia gjendet ne pjesen me te bukur dhe me te paster te Prishtines, rruges se sapondertuar Mat - Zllatar. Shtepia ka: - sallon shume te madh, - kuzhine, - 4 dhoma gjumi, - 1 apartament, me dhome te madhe gjumi, banjo te madhe dhe closet, - dy banjo dhe nje wc, - lavanderi, - nje terase te madhe sa e gjithe shtepia ne kulmin e rrafshet te shtepise, nje tjeter me te vogel, poashtu edhe dy ballkona, - bodrum me kuzhine verore, - ngrohje qendrore me dru dhe pelet, - termo dhe hidro izolim solid, - instalimet per panele solare - mundesi per pishine ne kulmin e shtepise - dritare dhe dyer te medha klasit te pare, kater sezonale (llovi/argon), roletne alumini me telekomandim ne sallonin e ndriquar nga te gjitha anet, - anex, - galeri te hapur ne koridoret e shtepise, nga pika me e ulte deri ne piken me te larte. - garazhe - shtepia eshte e ndertuar ne parcelen prej 5 Ari - sistem alarmi per siguri, - Ka dalje ne kopsht nga salloni bodrumi dhe garazha, etj, etj. - Shtepia gjendet 3 km larg qendres se qytetit, e nuk ka asnjehere ngarkese ne komunikacion. - trafiku urban, ambullanta, shkolla nderkombetare e publike, kopshti i femijeve e restorantet jane ne nje perimeter prej 200 metrash nga shtepia. - Liqeni i Badovcit eshte 1.5 km larg nga shtepia. Shtepia shitet me cmim te volitshem prej 195000 euro. Pranoj edhe kompenzim me banesa nese gjenden ne lagje te frekuentuara te qytetit, ose cash & banesa. Per informata shtese ose per vizite kontaktoni ne 049 104, 736
Informata rreth publikuesit
N'Fron
Prishtinë
049104736
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »