SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 86.20m2 në shitje në lagjen Mati 1.
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:45
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
187187
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 86.20m2 në shitje në lagjen Mati 1.
Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në kompleksin banesor “Rrukolli 2”, kompleks ky I cili gjendet mbi kompleksin Dafina (STANDARD), i cili është në ndërtim e sipër dhe pritet të lëshohet për banim në muajin Qershor 2018. Banesa është në katin e I-rë.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje
2 Dhoma gjumi
1 Kuzhinë me tryezari
1 Banjo
1 Depo
1 Ballkon
1 Koridor

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222
045/596-596 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »