SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 4 dhomëshe ne Mati 1 (Royal City) 95 m2
Çmimi :
€80,750.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
187191
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 4 dhomëshe ne shitje ne lagjen Mati 1 (Royal City).
Rruga ''Muharrem Fejza''.
Banesa ka siperfaqe prej 95 m2 dhe ka kete renditje:
-Qëndrim Ditor
-Kuzhinë me tryezari
-3 dhoma gjumi
-Hapësirë Komunikuese
-Banjo,koridor,ballkon.
Garazhe ,depo,parking.
Kati I.

Çmimi per m2 : 850 €
Çmimi ne total : 80,750 €

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »