SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Emshir
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
187195
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Emshir , afer kompleksit "Dardha"
Banesa ka siperfaqe prej 90m2 dhe ka kete renditje :
-Dhome dite
-2 Dhoma gjumi
-Kuzhine
-Banjo

Cmimi i qirase eshte 350euro plus nje qira depozit

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne :
045 40 12 12|044 755 859|038 22 66 78
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »