SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira ne Pejton - 250 Euro
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:12
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
187196
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Shtepia me qira ne Pejton 2min Larg Grand Hotelit tek OXFORD STUDIO ,Shtepia eshte e sapo renovuar. Shtepia ka 80 m2.

Posedon:

1 kuzhin
1 banjo
1 shpajz
1 dhome gjumi
1 sallon
dhe 1 dhome e vogel ne kulm e cila ka shkallet dhe der te posaqshme .
Eshte e mobiluar me te gjitha paisjet funksionale.

Qmimi: 250 Euro

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+37744 557 227 VIBER & WhatsApp
+38649 557 227 VIBER
+37745 557 227

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Informata rreth publikuesit
Agjensioni UNION
Prishtinë
044557227
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »