SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne breg te diellit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
187200
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne lagjen e Bregut ti Diellit, tek sholla Ismail Qemaili, afer poliklinikes Zatriqi. Banesa ka siperfaqe prej 78 m2, gjindet ne katin e 3-te dhe eshte e mobiluar.

Posedon:

Sallon me kuzhine
dy dhoma te gjumit
banjo
shpajze
dy terasa

Eshte e paisune me te gjitha paisjet per familje.Cmimi 250 euro, nje qira depozite e padiskutushme.

Agjensioni "HomeLink"

per informata shtese na kontaktoni:

045550554
viber : +38345550554
email : agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »