SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne ulpiane tek pazari
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
12 Mars
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
Ekstra :
Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
187206
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Lagjen Ulpiana, afer pazarit. Banesa gjendet ne katin e 2te, eshte e mobiluar dhe e pershtatshme per banim.

Posedon:

Sallon + Kuzhine
Dhome gjumi
banjo
2 ballkona

banesa leshohet nga data 1 prill, cmimi eshte 250e fiks, preferohen familjare.

Per informata shtese na kontaktoni:

045550554
viber : +38345550554
email : agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »