SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Dragodan
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
12 Mars
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
187210
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qqra ne lagjen Arberia (Dragodan) tek Meridian Market. Banesa ka siperfaqe prej 95m2, kati IV, eshte ndertim i ri me mobilije te reja dhe e pabanuar me pare.

Posedon:

2 dhoma gjumi
Sallon
Kuzhine
2 banjo
ballkon

Qmimi 400

Agjensioni "HomeLink"

Per informata shtese na kontaktoni:

045550554
viber: +38345550554
email: agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »