SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Emshir te Narteli mbi Maxi Market
Çmimi :
€53,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
187212
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Emshir-Kalabria

Banesa gjendet ne ndertesen e Nartelit, saktesisht mbi Maxi Market

Banesa eshte e madhe 63m2 dhe ka kete renditje:

Salloni bashke me kuzhina anash
Dhome Gjumi
Banjo
Shpajz
Ballkon.

Banesa gjendet ne katin e VI (gjashte) dhe posedon lift i cili punon rregullisht

Banesa gjendet ne nje pozite shume te mire, ndertesa eshte e kualitetit shume te larte.

Çmimi:53000
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
044 120 125
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »